اگر از طراحی و برنامه نویسی و کلیه طرح و کد ها حتی یک خط را بدون اجازه کپی کنید ، گروه صبابلاگ هیچ گونه رضایتی به این موضوع ندارد وَ جَعَلْنا مِنْ بَيْنِ اَ يْديهِم سَدًّا وَ مِن خَلفِهِم سَدًّا فَاَغْشَيناهُمْ فَهُم لأ يُبْصِروُنَ
مرحله اول
مرحله دوم
مرحله سوم
پذیرش قوانین

قوانین کلی

1) مدیریت سایت صبا بلاگ ضمن دفاع از آزادی بیان و قلم از کاربران خود می خواهد تا شرایط و قوانین ایران را در نظر داشته باشند تا از این جهت برای وب سایت و یا وبگاه نویسنده مشکلی بوجود نیاید .

2) صبا بلاگ یک سایت خصوصی است و ممکن است جهت تامین نیازهای مالی خود اقدام به نمایش آگهی در وبگاهها کند .

3) اطلاعات خصوصی کاربران و همچنین ایمیلهای ایشان نزد سایت محفوظ است و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی قرار نخواهد گرفت .

4) وبگاههایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد .

5) وبگاه کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد .

6) در جهت حفط منابع سایت و همچنین جلوگیری از سوء استفاده وبگاههای آزمایشی و وبگاههای غیر فعال و بدون محتوا حذف خواهد شد .

7) ساخت هرگونه وبگاه تستی ، ازمایشی و غیر فعال و همچنین به منظور ثبت ، نام های محبوب و کوتاه و گرفتن ادرس انها و غیر فعال گذاشتن انها خلاف قوانین سایت میباشد.

8) راه اندازی فروشگاه و وبگاه هایی که حاوی کد انتقال به سایت یا وبلاگ دیگری هستند ، ممنوع است .

9) در صورت مشاهده استفاده از وبلاگ به عنوان فروشگاه بلافاصله وبلاگ شما بسته خواهد شد.قوانین و مقررات حاکم بر سرویس

در لینک زیر یک سری قوانین و خط مشی های سایت به صورت دسته بندی شده قرار داده شده است که با ثبت وبگاه شما موافقت با این قوانین را اعلام می دارید.

http://www.sabablog.com/terms