اگر از طراحی و برنامه نویسی و کلیه طرح و کد ها حتی یک خط را بدون اجازه کپی کنید ، گروه صبابلاگ هیچ گونه رضایتی به این موضوع ندارد وَ جَعَلْنا مِنْ بَيْنِ اَ يْديهِم سَدًّا وَ مِن خَلفِهِم سَدًّا فَاَغْشَيناهُمْ فَهُم لأ يُبْصِروُنَ
تبلیغات در سایت صبابلاگ
معرفی سایت صبا بلاگ (sabablog.com) به عنوان یکی از جدید‌ترین سرویس‌دهنده‌های به زبان فارسی در شبکه جهانی اینترنت، از اواسط سال 1390 تاکنون پذیرای صدها هزار وبگاه‌نویس مستعد است که با بهره‌گیری از امکانات و ابزارهای رایگان و توانای سایت، به تولید محتوای فارسی در زمینه‌های گوناگون علمی، فرهنگی، اجتماعی، خبری، شخصی و... مشغولند، و روزانه هزاران بیننده و خواننده را به خود جلب می‌کنند.
با توجه به بازدیدکنندگان سایت که طیف وسیعی از رده‌های سنی متنوع، و نیز اقشار و مخاطبان گوناگون را پوشش می‌دهد، صبابلاگ محل کاملا مناسبی برای معرفی محصولات، خدمات، فعالیت‌ها، برنامه‌ها و توانایی‌های تولیدکنندگان، فروشندگان، کارآفرینان و فعالان همه بخش‌های صنعت، بازرگانی و... می‌باشد.
همچنین تبلیغات در صبابلاگ از آنجا که می‌تواند مستقیما بر حسب تعداد نمایش دلخواه انجام گیرد، با هزینه‌ای کم در مقایسه با تبلیغات رایج و سنتی، اثربخشی بسیاری را در پی دارد که نتیجتا به رونق کسب و کار صاحبان آگهی خواهد انجامید.

برخی مزایای تبلیغات در سایت صبابلاگ
هزينه پايين هزينه تبليغ در صبابلاگ، هم به طور مطلق نسبت به ساير رسانه ها در سطح بسيار پايين تري قرار داشته و هم به لحاظ ترافيک فوق العاده سايت، به ازاء هر بيننده بسيار مقرون به صرفه مي باشد. انتخاب هوشمندانه مخاطبين با توجه به اينکه بيش از صدها هزار وبگاه با موضوعات مختلفي در صبابلاگ وجود دارند مي توان تبليغات اثرگذاري را با توجه به مشخص بودن نوع مخاطب ارائه نمود به همين جهت در سايت صبابلاگ شاهد تبليغات هدفمند هستيم. گستره بدون مرز با توجه به اينکه اعضاء سايت از سراسر کشور و ساير کشورهاي جهان عضو سايت هستند تبليغات انجام شده بر روي ساکنين کليه شهرهاي کشور و بسياري از ايرانيان خارج از کشور نيز اثرگذار مي باشد. عدم محدوديت زماني زمان پخش آگهي تلويزيوني بسيار کوتاه و محدود به همان زمان پخش بوده و يا آگهي منتشره در روزنامه محدود به همان روز چاپ مي باشد در صورتي که در سايت صبابلاگ آگهي شما براي مدت زمان طولاني و بدون محدوديت ساعات شبانه روز به کاربران نمايش داده خواهد شد.

تعرفه تبلیغات در صفحات داخلی
کلاس سایز مدت زمان نمایش مکان نمایش قیمت نهایی(تومان)
A1 468*60 یک ماه نمایش در قسمت هدر کلیه صفحات داخلی و پنل کاربران 40.000
A2 468*60 یک ماه نمایش فقط در صفحه نخست - حالت ثابت یا متناوب بین دیگر بنرها 20.000
A3 120*240 یک ماه نمایش در پنل کاربران 25.000
A4 120*60 یک ماه نمایش در پنل کاربران 15.000
?? !! به دلخواه شما شما تعيين کنيد توافقي

تخفیف ها
تبلیغات با موضوعات فرهنگسراها ، مذهبی و جشنواره های فرهنگی از 20 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند بود.
تبلیغ هایی که بیشتر از 3 ماه رزرو شوند برای هر ماه 10 درصد تخفیف اعمال خواهد شد.

مشخصات بنرها اندازه بنر ها در کلاس های مشخص شده نباید بیشتر باشد همچنین حجم نهایی باید کمتر از 30 کیلو بایت (30kb) باشد.
لازم به ذکر است که در صورتی که حجم فایل بنر بالاتر از اندازه مشخص شده باشد آگهی فعال نخواهد شد. همچنین در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد.بنرهای فلش فقط میتوانند حاوی یک لینک باشند که پس از کلیک کاربر فعال شود و استفاده از هرگونه اسکریپت برای فعال سازی لینک یا فراخوانی آدرس وب یا ارسال اطلاعات بدون خواست کاربر غیر مجاز می باشد.

با توجه به مشکلات بنر های فلش از جمله کاهش سرعت و عدم پشتیبانی مرورگر کاربران پیشنهاد می شود از تبلیغات تصویری استفاده شود.

شماره حساب و نحوه پرداخت پس از انتخاب کلاس مورد نظر مبلغ آن را به شماره حساب / کارت های معرفی شده در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات پرداختی و تبلیغات را برای ما ایمیل کنید.
توجه داشته باشید حتما حساب ها به نام صحیح علیرضا کمالی اردکانی باشد و همچنین در صورت امکان پرداخت خود را توسط بانک ملت انجام دهید تا عملیات فعال سازی نیز سریع تر انجام شود

بانک : ملی
شماره حساب : 0314496603007
شماره کارت : 6037991180024915
به نام علی رضا کمالی
بانک : ملت
شماره حساب : 4746571527
شماره کارت : 6104337238958639
به نام علی رضا کمالی

نحوه سفارش آگهی جهت سفارش آگهی کافیست با توجه به کلاس تبلیغاتی مدنظرتان مبلغ آنرا به حساب بانکی اشاره در همین صفحه واریز نمایید و مشخصات مبلغ واریزی (تاریخ،مبلغ واریزی و...) را همراه با تصویر آگهی (بنر) و لینک مرتبط با آن به ایمیل بخش تبلیغات ارسال نمایید. واریزی و همچنین آگهی ارسال شده بررسی و ظرف دو تا سه روز کاری آگهی شما فعال خواهد شد. به محض فعال شدن آگهی ایمیلی جهت اطلاع شما ارسال خواهد شد.
اگر برای نخستین بار است که سفارش آگهی می دهید و نسبت به محتوای سایت و پذیرش آن شک دارید می‌توانید ابتدا آدرس سایت و یا تصویر آگهی را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید تا بررسی و در صورت تایید به اطلاع شما برسد. در این زمینه قوانین و شرایط جذب آگهی که در همین صفحه اشاره شده است را نیز مطالعه کنید.

قوانین و شرایط جذب آگهی

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم.

نمایش و درج آگهی پس از واریز وجه و هزینه تبلیغات در حساب مسئولین سایت و یا دفتر بازرگانی آن انجام پذير خواهد بود.

درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در صبابلاگ (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات در صبابلاگ باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد.

هر آگهی(بنر) تنها میتواند یک لینک به سایت مد نظر سفارش دهنده آگهی داشته باشد.

مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد و در عین حال صبابلاگ در قبول بنر و آگهی مختار است.

تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران و همچنین آئین نامه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور ایران در زمینه انتشار آگهی باشد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی یا وزرات ارشاد) نسبت به حذف یک آگهی به مسئولین سایت ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده آگهی دهنده خواهد بود.

پیشنهاد میکنیم قبل از واریز مبلغ آگهی نام و آدرس وب سایت یا محصولی را که مایل به تبلیغ آن هستید از طریق پست الکترونیک در اختیار مدیران یا بخش بازرگانی سایت قرار دهید تا ضمن بررسی آن اگر احیانا از پذیرش تبلیغ معذور بودیم دچار مشکل نشوید.


برخی از مواردی که از پذیرفتن آگهی آنها معذوریم

شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی

گروههای ایمیل (مانند گروههای یاهو ) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیلها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل بصورت انبوه

سایتهایی در زمینه انتشار موزیکهای غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت میکنند.

هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.

سایتهایی که به نحوی محتوای سایتهای فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آنها را تبلیغ میکنند.

بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.

هرگونه آگهی که کاربر را مستقیما به صفحه یا فرمی هدایت کند که اطلاعات کاربر مانند نام، ایمیل یا تلفن وی را دریافت کند.