اگر از طراحی و برنامه نویسی و کلیه طرح و کد ها حتی یک خط را بدون اجازه کپی کنید ، گروه صبابلاگ هیچ گونه رضایتی به این موضوع ندارد وَ جَعَلْنا مِنْ بَيْنِ اَ يْديهِم سَدًّا وَ مِن خَلفِهِم سَدًّا فَاَغْشَيناهُمْ فَهُم لأ يُبْصِروُنَ
درباره ما
با سلام
سایت صبا بلاگ (sabablog.com) به عنوان یکی از جدید‌ترین سرویس‌دهنده‌های به زبان فارسی در شبکه جهانی اینترنت، از اواسط سال 1390 تاکنون پذیرای صدها هزار وبگاه‌نویس مستعد است که با بهره‌گیری از امکانات و ابزارهای رایگان و توانای سایت، به تولید محتوای فارسی در زمینه‌های گوناگون علمی، فرهنگی، اجتماعی، خبری، شخصی و... مشغولند، و روزانه هزاران بیننده و خواننده را به خود جلب می‌کنند.
سرویس وبگاه صبابلاگ در تاریخ 27 مهر سال 1390 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز نمود.
هدف از فعالیت سایت ایجاد یک محیط وبگاه نویسی حرفه ای برای ایرانیان که سعی شده بر اساس نیازهای وبگاه نویسی کاربران پیش بریم و امکاناتی برای کاربران ارائه بدهیم که مدیریت کامل یک وبگاه رو داشته باشند که روز به روز در حال تغییر و توسعه این سیستم هستیم.
از روز آغاز به کارمان هرگز فکر امروز را نمی کردیم ، ولی الان با کوله باری تجربه در طراحی ها ، و برنامه نویسی هایمان پس از گذشت 2 سال به اینجا رسیده ایم.

سایت صبابلاگ از بخش خصوصی و تحت مدیریت علیرضا کمالی و مجموعه گروه سایت می باشد.